Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti : PostOp

Saç ekimi yaptıran insanların saçlarını temizlemeleri için hair pharma tarafından geliştirilen temizlik setidir. Başarılı bir sonuç elde etmek için saç ekimi sonrasında ki bakım da oldukça önem teşkil etmektedir. Bu durum sakal ekimi için de oldukça önemlidir. PostOp jel ve köpükten meydana bir settir. Zahmetli ve pahalı bir işlem olan ekimden sonra emek ve paranızın boşa gitmemesi için ekim sonrası bakım da oldukça önemlidir. Özellikle saç ekiminin ardından uygulanacak olan yıkamalar, köklerin yerinden oynamaması ve iltihap kapmaması gibi avantajlar sağlamaktadır.

Türkiye’nin saç uzmanı olan ve bu yönde ürünler geliştiren Hair Pharma, piyasada ciddiye alınacak böyle bir ürün olmadığını farkederek üzerinde yoğunlaştığı PostOp saç ekimi sonrası temizlik setini geliştirerek, satışa sunmuştur.

Setin içerisinde jel ve köpük olmak üzere iki ürün bulunmaktadır.

Postop Jel; Saç ekimi sırasında greftlerin nakil edilmesinin ardından kafa derisinde meydana gelen pıhtı ve kabukların yumuşatılması amacıyla kullanılmaktadır. %98 oranında su içermekte olan ürün, sıradan cilt nemlendiricilerine nazaran daha hızlı yumuşama sağlamaktadır. Oluşan bu pıhtı ve kabukları yumuşatmanın yanı sıra bu bölgede ortaya çıkan mikropların %99.9’unu tahrip etmektedir. Aynı zaman da ödemi azaltarak, kızarıklıkların daha hızlı bir şekilde gerilemesine olanak tanır. Cilt için besleyici etki yapmaktadır.

Devamı: http://www.hairpharma.com/postop

Reklamlar