Varis Tedavi Edilmezse ne Olur ?

Varis kendi kendine zamanla geçer demeyi inanın çok isterdim fakat böyle bir şey ne yazık ki mümkün değildir. Fakat burada önemli bir husus var, varis sorunu olmayan kadınlar hamilelik sürecinde varis vakası ile karşı karşıya kalabilmektedir fakat bu durumda oluşan varislerin kendi kendine geçmesi söz konusu olabilmektedir. Bunun dışında oluşan varisler kendi kendine kaybolmaz.

varis-tedavi-edilmezse

Özellikle internet ortamında bir çok kişi hazırladığı ilaç, krem veya bitkisel karışımla varisleri tedavi edebildiğini iddia ederken bazıları da sülükle tedavi yönteminin var olduğunu iddia etmektedir. Varis sıkıntısıyla karşı karşıya kalmış, ne yapacağını bilemeyen insanlarda gayet masumane bir şekilde güvenerek denemeyi seçerler. Maalesef hiç biri bu sorunu çözebilecek üstünlüğe ve kabiliyete sahip değildir. İnandığınız ve uyguladığınız taktirde sadece vakit geçirerek hastalığın biraz daha ilerlemesini sağladığınız gibi, hem zamanınızdan hem de cebinizde ki paranızdan olursunuz.

Ücretsiz muayene imkanınız bulunmaktadır
Varis rahatsızlığınız varsa tedavisini bilimsel olarak icra eden tecrübeli kalp damar cerrahi uzmanlarına başvurmalısınız. En doğru ve yapılması gereken tek seçenek budur. Medical Art varis tedavi merkezi olarak hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı vermekteyiz. İstanbul’da 3 şube ile, Ankara ve İzmir’le beraber toplam da 5 kliniğimiz ile hizmet vermekteyiz. Size en yakın kliniğimizden randevu alarak muayenenizi olabilir, varislerinizin çeşidini ve uygulanacak tedavi yöntemiyle tedavi ücretini öğrenebilirsiniz.

Büyük Boy Varis

Orta boy ve ileri derece varisleri görürsünüz
Genelde kılcal varis iken tedavi olan az denecek kadar nadir görülmektedir. Yukardaki beklentiye kapılma nedeniyle ve ilk etapta ağrı sızı şikayet olmaması nedeniyle önemsenmeyen kılcal varis sanmayın ki o şekilde kalacak her geçen gün ilerleyecek olan Kılcal Varis zamanla orta boy ve ileri derece varis halini alacaktır.

Varis Ülseri Kaçınılmaz Son
Yukarıdaki orta boy ve ileri derece varisler bile bu hastalığın yanında karın ağrısı gibi kalabilmektedir. Bir sonraki konuda detayları ile ele alacağımız Varis Ülseri iyileşmeyen yaralara neden olur ve bunu varis tedavi merkezleri tedavi etmeye imkanı bile yoktur. Varis Tedavi Edilmezse Ne Olur? sorusuda bu şekilde cevabını bulmuş oldu diye düşünüyorum.

http://www.mustafabolat.com.tr/varis-tedavi-edilmezse-ne-olur
http://www.medicalartsisli.com/varis-tedavi-edilmezse/
http://www.varistedavi.gen.tr/varis-tedavi-edilmeli-mi

Reklamlar