Hemoroid (Basur) Tedavi Merkezi

Basur, makat çatlağı, anal hematom ve makat bölgesinde meydana gelmekte olan tüm hastalıkların teşhis ve tedavisi için proktoloji (makat hastalıkları) konusunda uzman bir genel cerrahi uzmanını tercih etmekte fayda vardır. Çünkü makat hastalıklarının yansıtmış olduğu şikayetlerin bir çoğu benzerdir. Bu konuda fikri olmayan hekimlerin yanılmasına ve bir anal fissür vakasına basur teşhisi koyabilmesine olanak tanımaktadır. Dolayısıyla bununla birlikte hastalığın ilerlemesi ve zaman kaybedilmesine imkan tanımaktadır.

Medical Art olarak, Türkiye’nin 4 büyük şehirinde 6 kliniğimizde makat hastalıkları konusunda uzman genel cerrahi uzmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hekimlerimiz hemoroid ve makat çatlağı başta olmak üzere diğer tüm makat hastalıkları konusunda etkin ve başarılı bir şekilde görev yapmaktadırlar.

Az önce de ifade edildiği gibi Türkiye’nin 4 büyük şehirinde bulunan kliniklerin irtibat numaralarına iletişim sayfamızdan ulaşabilir. Size en yakın kliniğimize telefon numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene İmkanı
Tüm kliniklerimizde SGK mensubu (SSK, Bağkur, Memur, Emekli, TSK Personeli vs) olan hastalarımıza ücretsiz bir şekilde muayene olma imkanı verilmektedir. Hastalığınız hakkında doğru teşhisi, bilgiyi ve tedavi seçeneklerini herhangi bir ücret ödemeden hekimlerimizden kolayca öğrebilirsiniz.

Proktoloji Uzmanları Hizmetinizde
Yazımızın hemen başında da belirttiğimiz gibi makat hastalıkları konusunda en doğru teşhisi ve gereken tedaviyi bu alanda tecrübeli hekimler yapabilmektedir. Çünkü bu konu hakkında herhangi bir bilgisi olmayan hekimler hastalığın teşhisini doğru koyamayabileceği gibi ilaç reçete ederek yollayabilmektedir. Oysa ki makat hastalıkları neredeyse ilaçla tedavi edilemeyecek hastalıklardır. Ve bu hastalıkların kronikleşmemesi ve doğru müdahalenin yapılabilmesi için koyulacak teşhis oldukça önem taşımaktadır.

http://www.basurklinigi.com/basur-tedavi-merkezi/

Reklamlar